Duričské skúšky v OPK Piešťany

Cannot find opk-pn/2016-12/duric subfolder inside /var/www/opk.pn.sk/images-pn/opk-pn/2016-12/duric/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:nginx/1.18.0
Client OS:Unknown
PHP:7.4.3

Obvodná poľovnícka komora Piešťany usporiadala v dňoch 3.-4. decembra 2016 duričské skúšky. Skúšky boli organizované v spolupráci s PZ Laňka PVOD Kočín. Skúšok sa zúčastnilo 7 psov s vodičmi. Ich prácu posudzoval rozhodcovský zbor v zložení Gabriel Ostatník (HR), Ing.Ján Hudák, Stanislav Piešťanský. Zraz účastníkov skúšok bol v sobotu 3.12. 2016 o 7,30 hod. na parkovisku PVOD Šterusy. Po prezentácii a porade rozhodcov si každý vodič vylosoval číslo, a po zahájení sme sa presunuli do revíru PZ Laňka PVOD Kočín ,kde bola spoločná poľovačka.

Uskutočnili sa dva pohony, kde bola posudzovaná práca štvornohých pomocníkov. Ulovilo sa 4 ks diviačej zveri a po jej skončení sa posudzovali ďalšie disciplíny. Následne sa uskutočnil slávnostný výrad s odovzdávaním zálomkov úspešným strelcom, po ktorom sme sa vrátili späť na PVOD Šterusy kde nás čakalo občerstvenie.

Ďalší deň sme sa presunuli do Chtelnice , kde sa po preskúšaní odvahy v oplotku na diviakovi uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov skúšok.

R.Benadik

Nachádzate sa tu: Home Aktuálne Kynológia Duričské skúšky v OPK Piešťany